Contact

Ne puteti contacta folosind formularul de contact de mai jos sau informatiile de contact alaturate.


SC Lecom Birotica Ardeal SRL

Date fiscale
SC Lecom Birotica Ardeal SRL
Str. Taietura Turcului nr. 47
(Parcul Industrial Tetarom I)
CIF: RO11040604,
Reg. Com. : J12/1545/1998
Cont bancar: RO47BTRL01301202915215XX,
Banca Transilvania
Sediu Cluj-Napoca
Str Taietura Turcului nr 47
(Parcul Industrial Tetarom I)
Tel: 0264.425.501/502/503
Fax: 0264.425.504
E-mail: cluj@lecombirotica.ro
Depozit Cluj-Napoca
Str Taietura Turcului nr 47
(Parcul Industrial Tetarom I)
Tel: 0772.00.21.02
E-mail: gilau@lecombirotica.ro
 
Bucuresti:
Intr. Gliei nr.5, sector 1, Bucuresti, 014128
Tel: 021.233.05.69
Fax: 021.233.05.76
E-mail: bucuresti@lecombirotica.ro
Depozit Bucuresti
Sos. Dudesti - Pantelimon nr.42,
sector 3, in incinta RAMS BUSINESS PARK, 33094
M: 0729.40.02.51
Fax: 021.408.60.66
Braila:
Bd. Independentei nr. 17, BL A1, 810218
Tel/fax : 0239.619.540
E-mail: braila@lecombirotica.ro
Iasi:
Str. Carpati nr. 910-912, 700675
Tel:  0232.222.880
Fax: 0232.222.882
E-mail: iasi@lecombirotica.ro
Brasov:
Bd. A. Vlahuta nr. 10, 500387
Tel/fax: 0268.312.746
E-mail: brasov@lecombirotica.ro
Medias:
Str. Dupa Zid Nr. 27, 551036
Tel/fax: 0269.831.964
E-mail: medias@lecombirotica.ro
Timisoara:
Str A.M. Averescu nr. 78, 300766
Tel: 0256.483.756
fax: 0256.462.625
E-mail: timisoara@lecombirotica.ro